Ślubowanie klas I

W dniu 13 X 21 r. podczas uroczystej akademii z okazji Święta Szkoły uczennice i uczniowie klas I zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach. Na tę okoliczność klasa I B, pod czujnym okiem wychowawczyni p. Martyny Wawer, zaprezentowała zabawny, szantowy utwór o naszej szkole. Następnie po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego przez p. Daniela Wicherskiego i odśpiewaniu Hymnu szkoły wybrani uczniowie klas I złożyli ślubowanie. W wydarzeniu wzięli udział: wicemarszałek województwa świętokrzyskiego p. Renata Janik, przedstawiciel Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty p. Rafał Lipka, dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele, przedstawicielka Rady    Rodziców i reprezentanci klas I.