Wycieczka do Londynu

W dniach 17.04 – 20.04.2023 po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Londynu, zorganizowanej przez nauczycieli języka angielskiego Ewelinę Rosińską i Hannę Rudzisz-Lis przy udziale biura podróży Matyrafa&Travel.

Londyn to bez wątpienia raj dla miłośników historii, mody oraz rodziny królewskiej. Nie brak tu zabytków, zielonych parków oraz kultur z całego świata. Stolica Wielkiej Brytanii oferuje tak wiele, że zobaczenie wszystkiego jest wręcz niemożliwe.

Odwiedziliśmy najważniejsze punkty na liście „Must see” i spędziliśmy pożytecznie czas w muzeach. To był wyjątkowy czas na ćwiczenie języka, integrację oraz kolekcjonowanie niezapomnianych wrażeń, których dostarczył nam Londyn.