AI i TY – Kieleckie Dni Informatyki

17.04 w ramach dwudniowego wydarzenia “AI i TY – Kieleckie Dni Informatyki” odbył się wielki test informatyczny na Politechnice Świętokrzyskiej. 5 uczniów reprezentowało naszą szkołę:
Konat Kuba 2F
Dąbek Mateusz 4C
Gębski Maciej 4C
Góźdź Konrad 4C
Petelicki Kacper 4D

Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom i godnie reprezentowali szkołę. Nagrody były przyznawane od 5 miejsca, które zdobył Kuba Konat. Znakomitym wynikiem oraz nagrodę finansową za III miejsce zdobył Konrad Góźdź.

Gratulujemy!

Kieleckie Dni Informatyki odbyły się przy współpracy Kieleckiego Parku Technologicznego, Urzędu Miasta Kielce i Politechniki Świętokrzyskiej oraz kieleckich firm: m.in. Infover, który jest partnerem naszej szkoły. Mamy nadzieję, że wydarzenie wpisze się na stałe w repertuar Kielc.