III miejsce w Konkursie Języka Angielskiego “EnVet”

Uczeń klasy 3C, Bartosz Jagodziński zajął III miejsce w II Miejskim Konkursie Języka Angielskiego z Elementami Języka Angielskiego Zawodowego „EnVet” zorganizowanym przez Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz przez Zespół Szkół nr 3 w Kielcach.  W konkursie udział wzięli również Julian Kamiński i Miłosz Libuda z klasy 3C.

Konkurs „EnVet” był skierowany do uczniów techników i szkół branżowych z całych Kielc. W części I uczestnicy konkursu wykonali autorską prezentację multimedialną pt. „Zrównoważony rozwój w moim zawodzie/ Sustainable development in my profession”. W dniu 13.12.2022 odbyła się część II konkursu, która sprawdzała kompetencję języka angielskiego.

Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów.