Konkurs o autorytetach, kulturze polskiego romantyzmu i języku.

„O autorytetach, kulturze polskiego romantyzmu i języku – na wesoło”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, którego temat dotyczy autorytetów, kultury romantyzmu polskiego lub czystości języka polskiego. Idea przedsięwzięcia wynika z ogłoszenia przez Senat i Sejm RP roku 2022 Rokiem Autorytetów i Romantyzmu Polskiego. Proponujemy, by formą wypowiedzi były memy lub gify, które „ z przymrużeniem oka” popularyzować będą sylwetki wielkich ludzi czy myśl romantyzmu. Prace nie mogą zawierać treści obraźliwych i naruszać dóbr osobistych. Liczymy na Waszą kreatywność i wysublimowany smak. Konkurs odbędzie się w ramach XXX Tygodnia Kultury Języka.

Prace należy przesyłać do 04.03.2022 na adresy mailowe: lidia.sulowska-trofimiuk@ezse.pl oraz katarzyna.podrzucek@ezse.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!