Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!” 

Po raz kolejny nasza szkoła pokazała że nasi uczniowie i nauczyciele mają Wielkie Serca. W dniach 08-09.12.2023 uczniowie klas 2I, 3B, 3E, 3G:  Mikołaj Białek, Piotr Bożęciak, Przemysław Grabiec, Mateusz Klimek, Radosław Mazurczak, Kamil Pulut, Oliwier Kaczor, Kacper Gumuła, Wiktor Felis, Łukasz Obrocki wraz z nauczycielami – p. Dorotą Adamczyk, p. Eweliną Klimkowską – Kalwat, p. Niną Feigel, p. Iwoną Wójcik, p.Sylwią Pawłowską i p.Tomaszem Majkowskim wzięli udział w przedświątecznej zbiórce żywności. Akcję pod hasłem “TAK POMAGAM” organizowała organizacja społeczno-charytatywna Caritas. Uczniowie z naszej szkoły pomagali w zbiórce zachęcając do zaangażowania się w tę dobroczynną akcję klientów jednego z kieleckich sklepów. Zbieraliśmy produkty spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia. Produkty żywnościowe pozyskane w czasie akcji służą do przygotowania w okresie świąt posiłków i paczek dla osób ubogich, bezdomnych i starszych.

Podziękowania dla wszystkich wolontariuszy i nauczycieli, którzy pomagali przy tej szlachetnej akcji.