STUDNIÓWKA „ELEKTRYKA”

W ostatni piątek ferii 10.02.’23r., uczniowie klas 4Ag, 4Bg, 4Cg, 4Dg, 4Eg, 4Fg i 4Gg, ich wychowawcy, Dyrekcja oraz nauczyciele Zespołu Szkół Elektrycznych, bawili się wspólnie na Balu Studniówkowym w Hotelu „Binkowski”. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie- odtańczono Poloneza. Bal oficjalnie otworzył Dyrektor ZSE p. Władysław Zaucha, który życzył młodzieży udanej zabawy, a po studniówce wytrwałości w przygotowaniach do matury i powodzenia na egzaminie.

W imieniu maturzystów głos zabrali: Aleksander Duda z kl. 4Ag i Jakub Piasecki z kl. 4Dg. Uczniowie podziękowali Dyrekcji i swoim wychowawcom oraz pozostałym nauczycielom za te 4 lata spędzone wspólnie w szkole, za przekazaną wiedzę, ale także za wsparcie, cierpliwość i wyrozumiałość. Podziękowania skierowano także do rodziców, zwłaszcza za organizację studniówki.

W imieniu Komitetu Studniówkowego głos zabrała p. Grażyna Mańkowska, życząc młodzieży wspaniałej zabawy, w myśl zasady, że „nic dwa razy się nie zdarza…”.

Po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna zabawa. Dla wszystkich był to niezapomniany wieczór, jedyny i niepowtarzalny.

Bal Studniówkowy „Elektryka” zostanie w naszej pamięci na długi czas.

Źródło zdjęć: https://kielce.naszemiasto.pl/studniowka-2023-niezapomniana-zabawa-zespolu-szkol/ar/c1-9205539