“Święta godne a nie głodne” – Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Kielecki Bank Żywności

Po raz kolejny nasza szkoła wsparła szczytny cel – 24-25.11.2023 uczniowie klas 1G, 2D, 3F, 3G:  Jakub Jawor, Mateusz Adydan, Maciej Brożyna, Filip Górzyński, Karol Tambor, Arkadiusz Jopkiewicz, Paweł Krzysztofik, Eryk Wąś, Kacper Gumuła, Wiktor Felis, Łukasz Obrocki wraz z nauczycielami – p. Iwoną Wójcik, p. Pauliną Odomirską, p. Izabelą Cedro i p.Sylwią Pawłowską wzięli udział w przedświątecznej zbiórce żywności. Akcję pod hasłem “Święta godne a nie głodne” organizował Kielecki Bank Żywności. Uczniowie z naszej szkoły pomagali w zbiórce zachęcając do zaangażowania się w tę dobroczynną akcję klientów jednego z kieleckich sklepów. Zbieraliśmy produkty spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia.

Podziękowania dla wszystkich wolontariuszy i nauczycieli, którzy pomagali przy tej szlachetnej akcji.

Opiekunowie Wolontariatu